Holistinės Jogos Terapiniai Mokytojų Kursai

Yra mokomi keturiomis pakopomis, po viena savaitę (50 akademinių valandų) kiekviename lygyje. Kursai organizuojami 2 kartus per metus po vieną pakopą. Tarp sesijų studentas įsipareigoja studijuoti savarankiškai, atlikti namų darbus ir pradėti mokyti jogą (aukštesniuosiuose lygiuose).
Baigus kiekvieną lygį bus išduodamas tarpinis sertifikatas, o sėkmingai baigus  keturis kursų lygius bus įteikiamas sertifikatas, pripažintas JAV Yoga Alliance ir atitinkantis 200  Registered Yoga School mokymo valandų standartą. Diplomas išduodamas per Florida Yoga Academy, LLC , kurio pavadinimas yra “Yoga Teacher”. Terapiniai Jogos Mokytojo kursai yra privalomas įžanginis įvadas į Jogos Terapijos mokymus.
   

Kam skirta ši programa                                                                                                                                    

Ši programa skirta žmonėms, kurie nori išmokti netradicinės medicinos Jogos pagrindų ir pritaikyti šias žinias praktikoje. Kursai skirti tiek pradedantiesiems jogams, tiek ir praktikuojantiems jogą ilgesnį laiką. Turintys praktikos jogos mokytojai kursų metu išmoks naujai pritaikyti jogos metodus terapiniais gydymo tikslais.

Kokia kalba vyksta mokymai
Mokymai Lietuvoje vyksta lietuvių kalba.
Mokantiems anglų kalbą yra siūloma galimybė mokytis arba atlikti praktiką JAV Floridoje “Florida  Yoga Academy” studijoje.
Pedagogai
Pagrindinė mokytoja yra Inga Balčiūnienė, 15 metų praktikuojanti jogą, sertifikuota JAV jogos mokytoja, sertifikuota JAV jogos terapistė,” Florida Yoga Academy” įkūrėja ir pagrindinė vadovė.
Galimi ir kiti patyrę pedagogai iš ” Florida Yoga Academy” kolektyvo.
Mokymo programa
Mokymo programa apima du pagrindinius aspektus: savęs transformacija ir studijos.
 Savęs transformavimas– tai praktinės sesijos, kurių metu naudodami tradicinės jogos metodus mokysimės gilintis i savo vidų,bandysime suprasti kas esame bei kodėl mūsų jausmai ir poelgiai yra skirtingi.Mokysimės kaip atrasti ir išsivalyti energetinius užblokavimus, tuo pagerindami savo sveikatą ir atrasdami gyvenimo prasmę ir pilnatvę. Šių sesijų metu ne tik apsivalysite sielą, surasite atasakymus į jus senai kamuojančius klausymus, bet sustiprėsite fiziškai, dvasiškai ir emociškai.
Studijos- šių paskaitų metu teorinėje dalyje studijuosime Tirumalai Krishnamacharya jogos tradicijas,  autentiškus metodus ir jų pritaikymo principus. Taip pat mokysimės senovės jogos subtiliąją anatomiją, į kurią įeina Čiakros, Pančia Maja modelis ir Došos.
Praktinėje dalyje mokysimės kaip parengti tikslingas jogos pamokas ir jas pravesti.
Investicija
1600 Eurų žmogui (triviečiame kambaryje) sumokėjus už keturis studijų lygius iš karto.
450 Eurų žmogui (triviečiame kambaryje) mokant už viena studijų lygį.
Į kainą įeina kursų kaina, žinių patikrinimas, tarpinis sertifikatas, galutinis užbaigimo sertifikatas, tris kartus per dieną maitinimas ir apgyvendinimas triviečiame kambaryje.
Į kaina neįeina, papildomas mokestis imamas už studijos JAV Floridoje Florida Yoga Academy studijoje
Registracija
Registruotis i kursus el. paštu: yogawithinga@yahoo.com
Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, telefono numerį, lytį, jogos pasirengimą (pradedantysis, praktikuojantis, jogos mokytojas ir pan.), kitą jums aktualią informaciją.
Kontaktai pasiteiravimui Lietuvoje
Aistė Balčiūnaitė -Samavičė
Tel. Nr.: 868875872
Klausymai/Atsakymai 
– Kas yra Holistinė Jogos Terapija? Geriausiai šį terminą apibūdino mano mokytojo senelis, gerai žinomas jogos industrijoje mokytojas Tirumalai Krishnamacharya- “Jogos Terapija tai kaip operacija be skalpelio”.
Tai yra tradicinis, amžiaus patvirtintas jogos taikymas gydymui  naudojant tik savo kūno išteklius.
-Kur aš galėčiau pritaikyti Holistinę Jogos Terapiją? Baigus šiuos kursus įgysite žinių kaip panaudoti jogos metodus gydymui.
-Kuo skiriasi Joga nuo Holistinės Jogos Terapijos ? „Joga yra vientisa ugdymo sistema, skirta ne tik kūnui, protui, intelektui, bet ir sielai.“ – Svamis Sivananda …
 Jogos Terapistai nustato/diagnozuoja ligos ar negalavimo priežastį ir pritaikant jogos metodus sudaro gydymo programą jiems pašalinti .